Vietos, kurios kelia šiurpą

1. Lėlių sala

Pietinėje Meksikos dalyje esanti sala, kurios pavadinimas iš pirmo žvilgsnio neatrodo toks bauginantis. Sala yra pilna įvairių sulūžusių ir nusidėvėjusių lėlių, kurias čia paliko buvęs salos savininkas Julian Santana Barrera. Julian tikėjo, jog lėlės padės atbaidyti čia nuskendusios mergaitės dvasią, tačiau salos savininkas pats nuskendo lygiai toje pačioje vietoje, kurioje prieš 50 metų buvo rastas merginos kūnas. Vietiniai sako, jog ši vieta prakeikta, o kai kurie turistai tvirtina jog girdėjo lėlių balsus.

Image result for island of dolls

2. Gyvačių sala

Ilha da Queimada Grande, arba dar kitaip žinoma kaip gyvačių sala, kurioje yra apsigyvenę keli tūkstančiai gyvačių! Gyvatės šioje saloje įstrigusios nuo tada, kai pakilęs jūros lygis uždengė žemę, jungusią ją su žemynu. Jog būtų apsaugotos tiek gyvatės, tiek žmonės, saloje yra uždrausta lankytis, išskyrus Brazilijos laivynui ir tyrimus atliekanties mokslininkams

Image result for a lot of snakes in one place

3. Aokigahara

Šis miškas yra Japonijoje ir jo plotas yra apie 30 kvadratinių kilometrų. Miškas turi tam tikrą istorinę reputaciją ir dar yra vadinamas ,,yūrei”, kas Japonų mitodologijoje reiškia ,,mirusiųjų šmėkla”. Tačiau dar geriau šis miškas žinomas kaip ,,savižudžių miškas”. 2002 metais šiame miške nusižudė 78 žmonės ir tai buvo rekordas, tačiau neilgam. Jau kitais metais miške buvo rasti 105 žmonių lavonai.

Image result for Aokigahara

4. Sedlec Ossuary — Sedlec, Czech Republic

Tai maža romos katalikų koplytėlė įsikūrusi Čekijoje, kurią galite pasiekti vos per valandą sėdę į traukinį Prahoje. Šio statinio interjeras sukelia baimę – vidus išdekoruotas maždaug 40tūkst.-70tūkst. Per maro epirdemiją mirusių žmonių kaulais! Čia galima rasti beveik kiekvieną žmogaus kaulą bei kaulelį!

Image result for bones church