Aplankykite Veneciją! 45 eurai už skrydį į abi puses iš Vilniaus!

ven2venven1

Kelionės data:

Lapkričio 20 – 28

Skrydžius užsisakyti galite naudodamiesi žemiau esančia platforma.


Viešbučio užsakymas:
Dar neišsirinkote kur apsistoti? Siūlytume pasinaudoti booking.com paslaugomis.
Booking.com

Automobilio nuoma:
Jau turite pigius skrydžius, rezervavote viešbutį? Puikus būdas pigiai ir patogiai pažinti vietovę – nuomotis asmeninę transporto priemonę, o tai galite atlikti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje. Automobilio nuoma internetu leidžia sutaupyti laiko, išvengti didesnių mokesčių ir iš anksto tiksliai žinoti visas nuomos sąlygas.

Gidų bei įvairių bilietų užsakymas:
Jeigu norite užsisakyti gido paslaugas, bilietus į įvairius renginius ir vietas, tai nesunkiai galite padaryti paspaudę nuorodą po šiuo tekstu.

Žiūrėti pasiūlymus

Ką aplankyti Venecijoje?

Švento Morkaus Bazilika – Tai pati populiariausia miesto bažnyčia ir vienas puikiausių bizantinės architektūros pavyzdžių. Bažnyčia baigta statyti XI amžiuje!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „st mark's basilica free picture“

Švento Morkaus aikštė(itališkai Piazza San Marco) – Turistų pamėgta ir visai šalia minėtos Švento Morkaus Bazilikos esanti aikštė, kuri dar kadaise paties Napoleono yra pavadinta kaip „elegantiškiausia Europos svetainė“

Brown Building With Body of Water

Rialto Tiltas – Viena labiausiai turistų pamėgtų vietų. Šis tiltas pastatytas 12 amžiuje, tačiau jį nekartą teko atstatinėti. Pavyzdžiui vienos šventės metu šis tiltas neišlaikė svorio ir visa ant tilto susitelkusi minia supliuško į kanalą.

Rialto Bridge, Spain