Pigūs skrydžiai į Tenerifę iš Londono – tik 72 € už skrydžius į abi puses!

aaaaaaaaa

Kelionės data:

Lapkričio 17 – 23


Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com


Automobilio nuoma:
Jau turite pigius skrydžius, rezervavote viešbutį? Puikus būdas pigiai ir patogiai pažinti vietovę – nuomotis asmeninę transporto priemonę. Jeigu norite viešnagės metu išsinomuoti automobilį tai galite atlikti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje. Jei jau galutinai apsisprendėte rinktis automobilio nuomos paslaugą, būkite gudresni ir rezervuokite norimą modelį likus bent kelioms dienoms iki skrydžio. Automobilio nuoma internetu leidžia sutaupyti laiko, išvengti didesnių mokesčių ir iš anksto tiksliai žinoti visas nuomos sąlygas.

Gidų bei įvairių bilietų užsakymas:
Jeigu norite užsisakyti gido paslaugas, bilietus į įvairius renginius ir vietas, tai nesunkiai galite padaryti paspaudę nuorodą po šiuo tekstu.

Žiūrėti pasiūlymus
 

Pasiruošę atostogoms svajonių saloje – Tenerifėje? Kelionė čia su šeima ir draugais taps nepamirštama, jei tik jūs norėsite! Ispanijos Kanarų salynui priklausanti Tenerifė suteiks progą pailsėti ir pasimėgauti artimiausių žmonių apsuptyje. Vietiniai Tenerifės gyventojai save vadinantys kanariečiais pasiruošę pagelbėti ir supažindinti su salos kasdieniu gyvenimu, ramybe pulsuojančiomis dienomis ir šėlsmingais vakarėliais naktį! Tai vulkaninė Ispanijos sala, kurioje stūkso didingas ugnikalnis, paskutinį kartą išsiveržęs 1909 m., bet dar iki dabar matyti to padariniai – unikalus gamtos kraštovaizdis tai puikiai atvaizduoja! Keliaukite į Ispanijos Kanarų salyne esančią Tenerifę ir leiskite sau pamiršti įvairias negandas bei rūpesčius.